Găsește-ți Ora Preferată

Programe de fitness cu cei mai buni traineri din țară!

Aerobic

luni

Body Art

8:00 am - 8:50 am

Body Art

luni 8:00 am - 8:50 am
Alexandra Georgiadis By
Alexandra Georgiadis

Circuit

9:10 am - 10:00 am

Circuit

luni 9:10 am - 10:00 am
Alex Ionita By
Alex Ionita
Mix Training

Mix Training

6:00 pm - 6:50 pm

Mix Training

luni 6:00 pm - 6:50 pm
Cristi Stanescu By
Cristi Stanescu
Instructor Fitness & Personal Trainer
Background
  • 2010 – Instructor International Kangoo Jumps
  • Federatia Romana Sportul pentru Toti – instructor aerobic
  • 2010 – Instructor Capoeira
  • 2011 – Presentersi Trainer International Kangoo Jumps
Zumba

Zumba

7:10 pm - 8:00 pm

Zumba

luni 7:10 pm - 8:00 pm
Claudiu Ciobanu By
Claudiu Ciobanu
Instructor Fitness & Personal Trainer

Yoga @Alexandra

8:10 pm - 9:00 pm

Yoga @Alexandra

luni 8:10 pm - 9:00 pm
Yoga @Alexandra
Alexandra Georgiadis By
Alexandra Georgiadis
marți

Pilates Fusion Total Body Workout

8:00 am - 8:50 am

Pilates Fusion Total Body Workout

marți 8:00 am - 8:50 am
Alexandra Georgiadis By
Alexandra Georgiadis

Yoga

9:10 am - 10:00 am

Yoga

marți 9:10 am - 10:00 am
Alex Ionita By
Alex Ionita

Senior Program

11:30 am - 12:20 pm

Senior Program

marți 11:30 am - 12:20 pm
Ioan Carp By
Ioan Carp
AeroDANCE

AeroDANCE

6:00 pm - 6:50 pm

AeroDANCE

marți 6:00 pm - 6:50 pm
Cristi Stanescu By
Cristi Stanescu
Instructor Fitness & Personal Trainer
Background
  • 2010 – Instructor International Kangoo Jumps
  • Federatia Romana Sportul pentru Toti – instructor aerobic
  • 2010 – Instructor Capoeira
  • 2011 – Presentersi Trainer International Kangoo Jumps
Body Pump

Body Pump

7:10 pm - 8:00 pm

Body Pump

marți 7:10 pm - 8:00 pm
Ioana Dinescu By
Ioana Dinescu
Instructor Fitness & Personal Trainer

Body Art

8:10 pm - 9:00 pm

Body Art

marți 8:10 pm - 9:00 pm
Alexandra Georgiadis By
Alexandra Georgiadis
miercuri
Mix Training

Mix Training

8:00 am - 8:50 am

Mix Training

miercuri 8:00 am - 8:50 am
Cristi Stanescu By
Cristi Stanescu
Instructor Fitness & Personal Trainer
Background
  • 2010 – Instructor International Kangoo Jumps
  • Federatia Romana Sportul pentru Toti – instructor aerobic
  • 2010 – Instructor Capoeira
  • 2011 – Presentersi Trainer International Kangoo Jumps
Zumba

Zumba

9:10 am - 10:00 am

Zumba

miercuri 9:10 am - 10:00 am
Claudiu Ciobanu By
Claudiu Ciobanu
Instructor Fitness & Personal Trainer
Zumba

Zumba

6:00 pm - 6:50 pm

Zumba

miercuri 6:00 pm - 6:50 pm
Claudiu Ciobanu By
Claudiu Ciobanu
Instructor Fitness & Personal Trainer
Elastic Band Workout

Elastic Band Workout

7:10 pm - 8:00 pm

Elastic Band Workout

miercuri 7:10 pm - 8:00 pm
Ana Guther By
Ana Guther
Ana a practicat Gimnastica Ritmica de performanta 15 ani, realizand astfel o cariera impresionanta ca multipla campioana nationala, atat la junioare, cat si la senioare. A fost componenta a Lotului National si Olimpic al Romaniei de individual compus si ansamblu avand multiple participari la competitii Internationale si Grand Prix-uri, Campionate Europene si Mondiale.

Pilates | Alexandra

8:10 pm - 9:00 pm

Pilates | Alexandra

miercuri 8:10 pm - 9:00 pm
Pilates @Alexandra
Alexandra Georgiadis By
Alexandra Georgiadis
joi
Pilates | Ana

Pilates | Ana

8:00 am - 8:50 am

Pilates | Ana

joi 8:00 am - 8:50 am
Ana Guther By
Ana Guther
Ana a practicat Gimnastica Ritmica de performanta 15 ani, realizand astfel o cariera impresionanta ca multipla campioana nationala, atat la junioare, cat si la senioare. A fost componenta a Lotului National si Olimpic al Romaniei de individual compus si ansamblu avand multiple participari la competitii Internationale si Grand Prix-uri, Campionate Europene si Mondiale.
Senior Program

Senior Program

9:00 am - 9:50 am

Senior Program

joi 9:00 am - 9:50 am
Mihai Neaga By
Mihai Neaga
Instructor Fitness & Personal Trainer
Background
  • Absolvent Academia de Educatie Fizica si Sport
  • Atestat personal trainer- (2009)
  • Certificate Functional Training si Muscle Training
  • 2005 Maestru Emerit Al Sportului
  • 2007 Vicecampion Mondial de Ju-Jitsu

Pilates Fusion Total Body Workout

6:00 pm - 6:50 pm

Pilates Fusion Total Body Workout

joi 6:00 pm - 6:50 pm
Alexandra Georgiadis By
Alexandra Georgiadis

Yoga

7:10 pm - 8:00 pm

Yoga

joi 7:10 pm - 8:00 pm
Alex Ionita By
Alex Ionita
vineri
Mix Training

Mix Training

8:00 am - 8:50 am

Mix Training

vineri 8:00 am - 8:50 am
Cristi Stanescu By
Cristi Stanescu
Instructor Fitness & Personal Trainer
Background
  • 2010 – Instructor International Kangoo Jumps
  • Federatia Romana Sportul pentru Toti – instructor aerobic
  • 2010 – Instructor Capoeira
  • 2011 – Presentersi Trainer International Kangoo Jumps

Yogalates | Flavia

9:10 am - 10:00 am

Yogalates | Flavia

vineri 9:10 am - 10:00 am
Flavia Badita By
Flavia Badita

Kangoo Jumps

6:00 pm - 6:50 pm

Kangoo Jumps

vineri 6:00 pm - 6:50 pm
Ana Guther By
Ana Guther
Ana a practicat Gimnastica Ritmica de performanta 15 ani, realizand astfel o cariera impresionanta ca multipla campioana nationala, atat la junioare, cat si la senioare. A fost componenta a Lotului National si Olimpic al Romaniei de individual compus si ansamblu avand multiple participari la competitii Internationale si Grand Prix-uri, Campionate Europene si Mondiale.
Pilates | Ana

Pilates | Ana

7:10 pm - 8:00 pm

Pilates | Ana

vineri 7:10 pm - 8:00 pm
Ana Guther By
Ana Guther
Ana a practicat Gimnastica Ritmica de performanta 15 ani, realizand astfel o cariera impresionanta ca multipla campioana nationala, atat la junioare, cat si la senioare. A fost componenta a Lotului National si Olimpic al Romaniei de individual compus si ansamblu avand multiple participari la competitii Internationale si Grand Prix-uri, Campionate Europene si Mondiale.
sâmbătă
Zumba

Zumba

10:00 am - 10:50 am

Zumba

sâmbătă 10:00 am - 10:50 am
Claudiu Ciobanu By
Claudiu Ciobanu
Instructor Fitness & Personal Trainer

Body Pump / Circuit (Rotatie)

11:10 am - 12:00 pm

Body Pump / Circuit (Rotatie)

sâmbătă 11:10 am - 12:00 pm
duminică

Circuit

10:00 am - 10:50 am

Circuit

duminică 10:00 am - 10:50 am
Alex Ionita By
Alex Ionita

Yoga

11:10 am - 12:00 pm

Yoga

duminică 11:10 am - 12:00 pm
Alex Ionita By
Alex Ionita

Cycling

luni
Catalina Androne

Catalina Androne

7:00 pm - 7:50 pm

Catalina Androne

luni 7:00 pm - 7:50 pm
marți
Ioan Carp

Ioan Carp

8:00 am - 8:50 am

Ioan Carp

marți 8:00 am - 8:50 am
Ioan Carp

Ioan Carp

7:00 pm - 7:50 pm

Ioan Carp

marți 7:00 pm - 7:50 pm
miercuri
Claudiu Ungureanu

Claudiu Ungureanu

7:00 pm - 7:50 pm

Claudiu Ungureanu

miercuri 7:00 pm - 7:50 pm
joi
Ioan Carp

Ioan Carp

7:00 pm - 7:50 pm

Ioan Carp

joi 7:00 pm - 7:50 pm

Melania Pop

8:00 pm - 8:50 pm

Melania Pop

joi 8:00 pm - 8:50 pm
vineri
Catalina Androne

Catalina Androne

7:00 pm - 7:50 pm

Catalina Androne

vineri 7:00 pm - 7:50 pm
sâmbătă
Catalina / Claudiu (rotatie)

Catalina / Claudiu (rotatie)

10:00 am - 10:50 am

Catalina / Claudiu (rotatie)

sâmbătă 10:00 am - 10:50 am
duminică

Melania Pop

10:00 am - 10:50 am

Melania Pop

duminică 10:00 am - 10:50 am
Elena Baloiu

Elena Baloiu

12:00 pm - 12:50 pm

Elena Baloiu

duminică 12:00 pm - 12:50 pm

Piscina

luni

Gimnastica Medicala in Apa

9:00 am - 9:50 am

Gimnastica Medicala in Apa

luni 9:00 am - 9:50 am
Flavia Badita By
Flavia Badita
marți

Gimnastica Medicala in Apa

10:00 am - 10:50 am

Gimnastica Medicala in Apa

marți 10:00 am - 10:50 am
Ioan Carp By
Ioan Carp
miercuri

Gimnastica Medicala in Apa

9:00 am - 9:50 am

Gimnastica Medicala in Apa

miercuri 9:00 am - 9:50 am
Mihai Neaga By
Mihai Neaga
Instructor Fitness & Personal Trainer
Background
  • Absolvent Academia de Educatie Fizica si Sport
  • Atestat personal trainer- (2009)
  • Certificate Functional Training si Muscle Training
  • 2005 Maestru Emerit Al Sportului
  • 2007 Vicecampion Mondial de Ju-Jitsu
joi

Gimnastica Medicala in Apa

10:00 am - 10:50 am

Gimnastica Medicala in Apa

joi 10:00 am - 10:50 am
Ana Guther By
Ana Guther
Ana a practicat Gimnastica Ritmica de performanta 15 ani, realizand astfel o cariera impresionanta ca multipla campioana nationala, atat la junioare, cat si la senioare. A fost componenta a Lotului National si Olimpic al Romaniei de individual compus si ansamblu avand multiple participari la competitii Internationale si Grand Prix-uri, Campionate Europene si Mondiale.
vineri

Gimnastica Medicala in Apa

9:00 am - 9:50 am

Gimnastica Medicala in Apa

vineri 9:00 am - 9:50 am
Ioan Carp By
Ioan Carp
sâmbătă
duminică

Nu uitati sa va programati online prin intermediul aplicatiei sau telefonic ->📞